Лікарі запевняють, що в 60% випадків повної втрати слуху можна запобігти, якщо вчасно поставити діагноз.

Читайте також: На Волині виявили майже 100 випадків захворювання на COVID-19

У рамках проєкту "Кабінет на колесах" досвідчений фахівець у спеціально обладнаному автомобілі з усім необхідним аудіометричним обладнанням за 3 місяці відвідає 31 місто України та зупинятиметься в популярних точках міста аби безкоштовно перевірити слух усім охочим, пише Конкурент.

Відбудуться такі перевірки і й на Волині, зокрема, у Луцьку та Ковелі.

"Кабінет на колесах" в місті Луцьк

Дата: 14.11

Час: 10:00-18:00

Місце: Луцьк, Театральний майдан.

"Кабінет на колесах" в місті Ковель

Дата: 15.11

Час: 10:00-18:00

Місце: Ковель, вул. Сагайдачного 6.

Довідково:

Проект "Кабінет на колесах", створений аби потурбуватися про здорове майбутнє нашої країни та надати безкоштовні послуги всім, хто цього потребує.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, на глухоту і різні порушення слуху хворіють більше 300 мільйонів чоловік, і до 2050 року це число може зрости до 900 мільйонів. При цьому лікарі запевняють, що в 60% випадків втраті слуху можна запобігти, якщо вчасно поставити діагноз. Наш світ стає надто гучним! Втрата слуху − поширена проблема і в Україні. Більшість населення проживає у маленьких містах і селах, де перевірити слух собі чи своїй дитині просто немає можливості.

Читайте також: На Волині жінка заразилася вірусним енцефалітом: як убезпечитись від кліщів

Сучасний світ надає багато можливостей для розвитку та розваг. Проте він також приховує безліч небезпек для нашого здоров’я, які ми часто воліємо не помічати. Одна з них – втрата слуху. Слух здається чимось незмінним і не особливо значним, але максимально експлуатується. Чи минають без наслідків: навушники з гучною музикою, концерти, візити в нічні клуби та інше? На наші вуха постійно діють шуми, гучні звуки, фонові розмови. Тому випадки приглухуватості серед молоді стають все більш частими. Велика кількість молодих людей зазначають, що відчувають деякий шум у вухах після відвідин нічного клубу, концерту або іншого гучного заходу напередодні. Саме тому ми створили проект "Кабінет на колесах".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook