Причиною хвилі дитячих суїцидів, що накрила Україну, окрім "груп смерті", можуть бути популярні челленджі в мережі і агресивний контент, який згубно впливає на психіку дитини. Існують ознаки, за якими можна визначити, чи стала дитина болісно залежною від небезпечного контенту.

Читайте також: "Групи смерті" активізувалися: які саме ігри в соцмережах штовхають дітей на вчинення суїциду

Про це пише "Апостроф".

"Змінилася поведінка дитини, вона став більш замкнутою, змінила свої звички, наприклад, стала малювати незвичайні малюнки або не хоче спілкуватися з друзями, з якими спілкувалася раніше, здригається кожного разу, коли приходять повідомлення на смартфон. Це дзвіночки, які говорять про те, що з дитиною щось відбувається", − зазначає експерт з безпеки дітей Олена Лізвінська.

Якщо ці ознаки з'явилися в поведінці дитини, то батькам насамперед необхідно з нею довірливо поспілкуватися.

"Батьки повинні включитися, знайти час і можливість показати своїй дитині, який прекрасний світ навколо, адже кінцева мета цих груп, за типом "Синього кита", довести дитину до самогубства", − резюмує Лізвінська.

Однак якщо залежність стала набувати загрозливого характеру і простої розмови по душам вже недостатньо, варто звертатися за допомогою до психологів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook