Зафіксовано перший випадок зараження українського дипломата коронавірусом за кордоном. 

Читайте також: Лучан закликають не йти до поліклініки з поганим самопочуттям та кашлем

Дипустанови до 20 березня переходять на особливий режим роботи. Про це йдеться на сайті Міністерства закордонних справ України.

“Україна захищає всіх своїх громадян всередині країни та за її кордонами. Зокрема, і наших колег з дипломатичної служби. На жаль, у нас вже зафіксований перший випадок захворювання дипломата в одній з країн світу. Закордонні дипломатичні представництва тимчасово переходять на дистанційний режим роботи, щоб зберегти спроможну мережу допомоги українцям по всьому світу”, – зауважив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

МЗС України в умовах стрімкого поширення коронавірусної інфекції по всьому світу повідомляє, що закордонні дипломатичні установи тимчасово, на один тиждень з неділі, 15 березня, до п’ятниці, 20 березня 2020 року включно, переходять на особливий режим, який передбачає дистанційну форму роботи зі зверненнями громадян та посилене опрацювання запитів громадян.

Читайте також: Уряд прийняв невідкладне рішення стосовно українців, які перебувають в Італії у зоні спалаху коронавірусу

Особлива форма роботи передбачає, що дипломатичні установи за кордоном продовжать здійснювати свої функції у дистанційному режимі крім форс-мажорних випадків, де потрібні негайні консульські дії та функції, особливо пов'язані з пандемією.

"Особливий режим роботи – це не закриття наших посольств та консульств. Йдеться лише про тимчасові захисні заходи для співробітників дипслужби та переведення в онлайн і дистанційну форму всюди, де це можливо. Усі продовжують працювати в режимі максимальної мобілізації. Навантаження шалене, не скрізь у нас для нього є достатні ресурси, але ми робимо все, щоб оперативно вирішувати проблеми”, – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook