22 червня було змінено маршрути тролейбусів № 1 та № 2. Відттак, вони у вихідні дні мають кінцеву зупинку на вулиці Гордіюк.

Читайте також: У Луцьку можуть підвищити вартість проїзду у тролейбусах

Про це йдеться в електронній петиції Юрія Панасюка.

Панасюк переконаний, що необхідно повернути попередній розклад тролейбусів №1 і 2 до КРЗ. Це він арґументує низкою причин: 

Незручність для населення. Мешканці міста при поїздці на 40 квартал стали більше вибирати тролейбуси, оскільки це дешевше, також частина людей готова ними добиратися до розважального комплексу "Адреналін сіті". Відсьогодні їх кількість зменшиться, адже тепер ніхто не готовий чекати на тролейбус більше ніж пів години. Окрім того це спричиняє проблеми для пенсіонерів які не мають зайві кошти для маршруток і яким тяжко ходити у зв'язку з віком. 

Відсутність місця для відстою. Вже настав той момент, коли на зупинці значний період часу стоїть 2-3 тролейбуси, майже не залишаючи місця для висадки людей з маршруток. Біля КРЗ є місце де тролейбуси можуть стояти не заважаючи руху транспорту. 

Читайте також:У Луцьку скасували два тролейбусні маршрути

Незрозумілі часові рамки. В заяві ЛПЕ вказно "в міжпіковий час". Незрозуміло коли це. І якщо, наприклад, сів в тролебус на ГПЗ о 10:30, піковий час закінчиться о 11:00 а до зувинки на вулиці Гордіюк доїхати о 11:15, то тролейбус під час маршруту перетвориться з 1 на 1а? І сівши в час пік до кінцевої вже не доїдеш? 

Незручність для працівників ЛПЕ. Водії та кондуктори також люди. Їм також необхідно задовільняти потреби свого організму. Окрім того коло біля КРЗ є приміщення, де вони можуть хоч 5-10 хвилин побути в прохолодному місці (актуально влітку при високій температурі, саме в міжпіковий час), також є місце для обіду. 

І це, на переконання автора петиції, лише основні причини. Окрім того, за його словами, це рішення призведе також і до інших наслідків (каприклад зменшення пасажиропотоку для маршруту №5). Саме тому необхідно повернути попередні маршрути.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook