Лучани скаржаться на знищені пішохідні доріжки та проїжджі частини, занедбаний благоустрій і сухі дерева. На цю проблему звернув увагу своїм повідомленням на платформі "Відкрите місто" Михайло Конюх. Зокрема, мова йде про вулицю Конякіна (неподалік будинку №12а), де знищена пішохідна доріжка.

Читайте також: Працювати подобається: як і чим живе "Новий ринок" Луцька (відео)

"На розі вулиці Гордіюк (біля повороту до шовкового комбінату) побудували церкву. Нічого не маю проти церкви, але територія храму зайняла побудовану ще десятки років тому асфальтовану пішохідну доріжку, якою люди ходили та й хотіли б зараз ходити на роботу, адже на території комбінату зараз дуже багато підприємств орендують площі, луцький "Кромберг енд Шуберт" відкрив там своє виробництво, працює ПРАТ "Едельвіка". І тепер всі ці люди змушені протоптувати стежки в парку і місити ногами багнюку під час або після дощу", – зазначає чоловік.

Крім того, він поцікавився, чи заплановане облаштування нової пішохідної доріжки, адже прохід через територію церкви не передбачається.

Ольга Надкевич поінформувала, що на вулиці Ломоносова автомобілі часто паркуються, наїжджаючи на люк водоканалу.

Читайте також: У Луцьку, на місці впалого Лесиного ясена, висадять нове дерево

"Облюбували стоянку машини, які привозять дітей у дошкільний навчальний заклад №26. Виїздили не тільки люк, а й тротуар. Хоча біля огорожі садка є багато місця для паркування", – написала жінка та додала, що люк замінювали вже тричі.

Лучанка Олена поскаржилася, що на вулиці Мамсурова після реконструкції каналізації зруйновано проїжджу частину та газон в одному з дворів.

"З середини травня до середини червня цього року у дворі та поблизу будинку №6 на вулиці Мамсурова у місті Луцьку проводились роботи з реконструкції каналізаційних мереж. Керівник робіт від підрядника повідомив, що роботи закінчені", – зазначила вона і додала, що невідомо, хто має відновлювати межі газону та дорожнє покриття.

Своєю чергою, Вікторія Кравчук повідомила про хворі та сухі дерева у мікрорайоні ЛПЗ. Дерева, які необхідно зрізати, вона виявила на території стадіону школи №20, біля дитячого садочку №23 та неподалік ЖКП №2.

Усі повідомлення перейняв на опрацювання департамент житлово-комунального господарства Луцької міськради.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook