Прокурор Волинської області повідомив одному із волинських адвокатів про підозру у шахрайстві й підбурюванні громадянина до надання неправомірної вигоди працівникам поліції та експертам.

Читайте також: У Луцьку "накрили" банду наркоторговців (фото)

Як з’ясувало слідство, адвокат представляв інтереси лучанина, захищаючи його майнові права. Про це повідомляє прокуратура Волині.

Упродовж року спритний захисник двічі повідомляв клієнту, що задля вирішення його проблем необхідно надавати неправомірну вигоду працівникам поліції та експертам.

Довірливий громадянин передавав адвокату озвучені ним суми – усього 3500 доларів США, які той нікому не передавав, а привласнював та використовував на свій розсуд.

Зараз адвокату повідомлено про підозру у шахрайстві та підбурюванні громадянина до надання неправомірної вигоди службовій особі, а також особі, яка надає публічну послугу ( кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 368-4, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 369, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 369 КК України).

Читайте також: Волинські митники "брали" по 1000 гривень з підприємця за в'їзд авто

Триває досудове розслідування.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook