Новий скандал в уряді. Міністр освіти Ганна Новосад могла отримати свою посаду через колишні романтичні стосунки з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком. Вперше інформація про те, що міністерка і прем’єр свого часу зустрічалися з’явилася на телеграм-каналі "Темного лицаря". В підтвердження інформації на каналі опублікували і спільні фото Ганни Новосад і Олексія Гончарука зроблені ще до того як вони стали працювати в Уряді.

Читайте також: Ганна Новосад − новий міністр освіти і науки та топ-3 завдання чиновниці

Тепер колишні закохані займають серйозні посади у Кабміні – він Прем'єр-міністр, а вона, попри те, що не має педагогічного досвіду – Міністр освіти і науки.

Яскравий приклад кумівства та корупції на найвищому рівні, хоча Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, очевидно, в цьому нічого крамольного не бачить. На Всесвітньому економічному форумі в Давосі він безсоромно заявив, що корупції в Україніна найвищому рівні немає. 

Жодної корупції у призначенні "колишньої" на посаду Міністра освіти та науки Прем'єр не бачить.

Нагадаємо, міністру освіти Ганні Новосад 29 років і вона є одним із наймолодших міністрів в історії українського Уряду. Чиновниця уже встигла потрапити у кілька гучних скандалів: майже одразу після призначення вона у Фейсбуці опублікувала пост з великою кількістю помилок, а близько тижня тому, в одному із інтерв'ю вона поскаржилася на свою "мізерну" зарплатню, яка у неї становитьь 36 тисяч гривень.

Читайте також: "Конкурентна, але справедлива": Гончарук зробив заяву щодо заробітної плати чиновників

Детальніше дивіться у сюжеті ТРК "Аверс":

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook