Протягом найближчого робочого тижня тепло, яке прийшло в Україну 12-13 жовтня, втримається. Місцями повітря буде прогріватися до "не жовтневих" +22-23. А дощів синоптики не прогнозують ніде.

Читайте також: Супрун розповіла українцям, де брати вітаміни восени

Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

Так, у понеділок, 14 жовтня, по всій Україні прогнозують суху і дуже теплу погоду. Помірна хмарність, а повітря в середньому прогріється до +20-21, місцями до +23.

У вівторок, 15 жовтня, погода буде схожою з попереднім днем. Найтепліше буде в центрі і на заході країни. Місцями збільшиться хмарність, але дощів не прогнозують ніде.

У середу, 16 жовтня, потеплішає на півночі і північному сході. А на заході повітря місцями прогріється до +24. Все так же хмарно по всій Україні, але без дощів.

У четвер, 17 жовтня, небо позбудеться від хмар, але разом з тим похолодає на 1-2 градуси. Дощів все так же не передбачається, а температура повітря в цілому по Україні буде до +18-21.

У п'ятницю, 18 жовтня, похолодає в середньому ще на 1-2 градуси, а небо час від часу будуть вкривати хмари. Але дощів все так же не передбачається ніде, а повітря в середньому прогріється до +17-19.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook