В ході реагування на звернення, інспектором відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради було виявлено неналежне утримання прилеглої території біля медичної лабораторії за адресою: вул. Підгаєцька, 13. Про це повідомляють у Facebook Департамент муніципальної варти Луцькради.

Читайте також: У Луцьку чоловік зі свого авто підкидав будівельне сміття у контейнери

Інспектором було виявлено засмічення території медичного закладу використаними медичними засобами (бахілами, шприцами, рукавицями), нездійснене косіння трав’яного покриву на власній та на прилеглій території, наявний надпис з рекламою наркотичних засобів на фасаді лабораторії.

По даному факту, на усунення вищезазначених порушень, на директора медичної лабораторії було видано приписи за п.п. 2.5.5.1.1, п.п. 6.9.2, п.п. 2.5.5.1.12 Правил благоустрою міста Луцька з вимогою здійснити прибирання території, косіння трав’яного покриву та замалювати надпис.

Читайте також: У Луцьку жінка під стінами будинку влаштувала сміттєзвалище

У разі невиконання умов приписів на відповідальну особу буде складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст.152 КУпАП.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook