Київ потряс медичний скандал після того, як столичні медики вкололи маленькому хлопчикові невідому речовину.

Читайте також: Медична реформа на Волині: чи вдається втілити зміни в життя?

Цю інформацію повідомила мати постраждалої дитини Лілія Шоботенко на своїй сторінці в соцмережі, передає "Политека".

Жінка розповіла, як всю ніч намагалася збити температуру синові, а після невдалих спроб, викликала швидку.

"Приїхала бригада у складі трьох чоловік: лікар і дві медсестри. Лікар оглянула дитину, поставила діагноз "ангіна", призначила лікування і попросила медсестричку зробити укол анальгіну з димедролом і дротоверином. Прокинувшись вранці, я була в шоці! Як бачите це опік, труси навіть вигоріли після того, чим була помазана шкіра. Зараз розбираюся, щоб покарати неука в білому халаті, яка вколола не в ту зону укол і зробила дитині опік", − обурюється мати хлопчика.

Після, Шоботенко вирішила телефонувати на гарячу лінію, де її "красиво відшили".

Додзвонилася на гарячу лінію, жінку гарно відморозили, сказали: "ми розберемося, а ви якщо хочете пишіть заяву в суд". На бланку призначень не вказано навіть прізвище лікаря, все що дізналася це номер бригади яка "рятувала" хлопчика.

Читайте також: У селі на Волині в медпункті обсипалась стеля (фото)

Через деякий час, жінка написала на своїй сторінці в соцмережі, що згідно з висновком медиків з опікового центру, шкіра дитини зазнала серйозного впливу хімічної речовини.

"Ну ,що ж, висновок з опікового центру : Хімічний опік 1-2-го ступеня. Лікарі в шоці від побаченого, на їхній практиці, вони стверджують, такого не було, щоб після спирту або спиртового розчину для ін'єкцій був такий опік . Тепер як мінімум 2 тижні буде гоїтися рана", − написала обурена мама постаждалого хлопчика.

 

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter