Півмільйона гривень на облаштування Ситуаційного центру Головного управління Національної поліції у Волинській області. Саме стільки пожертвував луцький депутат Андрій Покровський "задля безпеки лучан". Щоправда, як звертають увагу городяни, така пожертва органам правопорядку більше схожа на хабар чи подяку. Такі думки, зокрема, публікують користувачі соцмереж. От тільки на сторінках видання, підконтрольного депутатові, ці коментарі видаляють, пише ІА Волинські Новини.

Читайте також: Пов'язаний з гральним бізнесом депутат Луцькради пожертвував поліції 500 тисяч грн

Так, депутат в власної кишені пожертвував 500 тисяч гривень для поліції. Зауважимо, створення Ситуаційного центру, як зізнався начальник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига, передбачене реформою Нацполіції. А у 16 областях вони уже діють. Тобто кошти на ці потреби виділяє державний бюджет. Але Андрій Покровський, ймовірно, вирішив додати собі піару, фінансуючи державну структуру.

Читайте також: Матеріал про причетність Покровського до грального бізнесу в Луцьку – правдивий: перевірка

Зауважимо, Нацполіція – це орган державної влади, а подібна спонсорська допомога може розцінюватися як неправомірна вигода, простіше кажучи, хабар.

Що ж треба депутатові від поліції, що він так відкрито ризикує своєю репутацією і розщедрився на таку суму? Відповідь цілком може критися в його причетності до незаконного грального бізнесу. Нагадаємо, на Волині діє низка підприємств, тісно пов’язаних з Андрієм Покровським, які займаються гральним бізнесом. Зареєстровані ці фірми на партнерів депутата-бізнесмена. Сам він, звісно, цей зв'язок заперечує.

Саме щодо цих фірм у волинських судах розглядаються справи у численних кримінальних провадженнях. Йдеться, зокрема, про те, що свого часу поліція вилучила під час обшуків чимало комп’ютерної техніки, яку використовували для незаконного гемблінгу.

Інтернет-користувачі уже висловили думку, що пожертва для поліції – це або вдячність за закриття кримінальних справ проти його фірм, або ж хабар щоб гарантувати недоторканність його підпільним казино. Ймовірно, раніше таку відносну недоторканність бізнесменові вдавалося отримати завдяки лояльності до Президента Петра Порошенка.

Зауважимо, такі висловлювання очевидно не сподобалися адміністраторам фейсбук-сторінки, оскільки вже наступного ранку багатьох коментарів під постом з цією новиною уже не було. Залишилися лише позитивні та нейтральні відгуки про діяльність Андрія Покровського.

З вищесказаного можна зробити висновок, що несприйняття критики в оточенні депутата вилилося в цензуру. Варто додати, уже декілька незалежних джерел повідомляють, що Андрій Покровський всерйоз планує штурмувати столицю – луцький депутат хоче балотуватися до Верховної Ради від Луцька на осінніх парламентських виборах. Тож подарунок волинській поліції може бути лише початком сезону посівання електорального поля зі щедрої кишені бізнесмена, пов'язаного з нелегальним гральним бізнесом.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook