Студія "Квартал 95" випустила новий ролик, присвячений телесеріалу "Слуга народу" і виборам.

Читайте також: Скандальний Свинарчук-Гладковський поріднився з сепаратистами ЛДНР: подробиці

Відповідні кадри опубліковані на Youtube.

Так, на них один з героїв серіалу Юрій Чуйко розповідає, що вже був три рази у Верховній Раді, але він "хоче ще".

"Спеціально для вас я покажу шлях в Раду. Впевнений, що у мене вийде, тому що ви мені в цьому допоможете. Питаєте як? Та дуже просто. Поки у нас є мажоритарка, дива трапляються", – зазначив він.

Після цього Чуйко, якого в реальному житті відіграє Станіслав Боклан, бере найбільш побитий прийом політиків – пакети з соціальною допомогою.

"Цей прийом старий, як світ. Не знаю чому, але до цих пір працює. Гречка, макарони, календар – ось є щось особливе в цій соціальної допомоги для пенсіонерів?", – підкреслив він.

Не менш важливими для політика є діти. За ним телевізійний "Чуйка" також пройшовся.

"Діти – це наше все. Це наше майбутнє. Для них можна зробити все. Не тільки якийсь там ремонт. Тому що для них ніяких грошей не шкода. Тим більше, що це ваші гроші, але про це вам знати не обов’язково. Головне, щоб люди знали, що все хороше, і навіть сонечко світить завдяки кандидату", – уточнив він.

І найважливіше, що потрібно знати політику, стверджує герой ролику – телебачення.

Читайте також: Вподобання українців змінюються: з'явився свіжий рейтинг політичних партій, які проходять до Верховної Ради

"На телебаченні взагалі не важливо, що ти говориш. Важливо – щоб голосно", – зазначив він.

Звернемо увагу, що користувачі мережі буквально вибухнули коментарями, що ролик "як дві краплі води схожий на реальну виборчу кампанію.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook