34-річна Ніна Чабанюк із селі Скірче Горохівського району бореться із раком кишківника на 4 стадії.

Читайте також: 3-річній дівчинці з Луцька терміново потрібна допомога для лікування страшної хвороби

Наразі жінка перебуває у дуже складному стані. Є метастази на кишківнику, печінці та інших органах, пише Волиньпост.

Вперше недугу у Ніни Чабанюк виявили у 2016 році. Після довгих та виснажливих курсів хіміотерапії хвороба почала відступати і з’явилися шанси на повне одужання Ніни. Та в кінці минулого року недуга почала прогресувати. Жінка лікувалася у Волинському обласному медичному центрі онкології, звідки її кілька днів тому виписали, повідомивши, що не можуть нічого вдіяти і є безсилими проти хвороби.

Реальну надію на одужання Ніни зараз дають в Ізраїльському представництві дисиметруючої терапії онкозахворювань при Міжнародній академії біоенерготехнологій, що знаходиться в Києві. Туди звертаються в основному ті, кого лікарі виписують додому, не змігши допомогти традиційними методами.

Щоб розпочати лікування, потрібно 100 000 гривень. У Ніни, яка разом із чоловіком виховує 14-річного сина, таких грошей немає. Всі заощадження вони витратили на трирічну боротьбу з хворобою, що триває дотепер.

Читайте також: Повідомили про стан дівчини, яка випала з вікна багатоповерхівки у Луцьку

У жінки – надзвичайно велика сила волі і жага до життя. Але без допомоги небайдужих їй не впоратися. Сім’я, яка все життя покладалась на власні зусилля і чесно працювала, вперше просить допомоги. Відлік йде на дні. Будь яка посильна сума може врятувати життя, кожна гривня дорога.

Номер картки ПриватБанку: 5168 7573 2093 2074 – Стрелюк Олена Іванівна (рідна сестра Ніни).

 

 

 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook