Монатік, концертів якого в Москві "не можуть дочекатися" вже кілька років, знайшов спосіб виступити для російських шанувальників, при цьому уникаючи проблем в Україні.

Читайте також: Зашиває душу: Монатік випустив новий кліп

Свого часу ЗМІ повідомляли, що артиста не випускають з України з концертами в Росію, погрожуючи серйозними проблемами для нього і його близьких. Вихід із ситуації все ж знайшовся, пише "Poshtar. info".

Так, на російськомовній "Яндекс. Афіші" за геотегом "Москва" тепер можна виявити його виступ 23 листопада на якомусь майданчику "М1". Однак, клікнувши на привабливу пропозицію купити квитки на шоу музиканта "від 5 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", ви потрапите на сайт казино в передмісті Вітебської області, що в Білорусії.

Причому, для завзятих шанувальників творчості українця, з Москви туди навіть організовані безкоштовні трансфери на автобусах. Формально до співака на Україні питань бути не може, адже він буде співати не на території РФ. Концертні директори артиста сподіваються, що нестандартний маркетинговий крок відкриє зірці можливості давати концерти для російської публіки, що давно роблять його колеги – ті ж Ані Лорак, чи Світлана Лобода.

Читайте також: Скандальна Лобода заявила про співпрацю з Монатіком

Різниця лише в тому, що зважившись заробляти в Москві, в Києві вони добровільно віддають себе анафемі, на відміну від Монатика, який залишати Україну не збирається – в його офіційній афіші на сайті як і раніше не знайдеш виступів на території РФ.

Яка буде реакція в Україні на це, поки що невідомо.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter