В Києві у супермаркеті АТБ за адресою Заболотного, 20а покупця вкусила миша. При цьому адміністрація закладу спростовує те, що трапилося і відмовляється брати на себе відповідальність за подію.

Читайте також: Українці масово пішли "війною" проти супермаркету, неминучі скандали

За словами самої покупниці, миша вилізла з-під морозилки в торговому залі. Про це жінка повідомила в своєму пості на Facebook.

"Я стояла біля морозилки з морозивом, а миша бігла внизу, а тут я на її шляху. Вона, мабуть, злякалася перешкод і вкусила", – написала дівчина.

Постраждала також поскаржилася продавцям, на що вони відреагували словами: "У нас хтось хом'ячка випустив! Мишей немає".

Видавництво Інформатор повідомляє, що один з кореспондентів подзвонив в супермаркет, але, озвучивши ситуацію, почув у трубці переляканий жіночий голос, судячи з усього звертався до інших співробітників: "ой, що говорити?".

Читайте також: На Волині у магазинах АТБ щовечора поливають "прострочку" отрутою і виносять на смітник - ЗМІ

У коментарях під постом небайдужі люди поцікавилися, чи зробила постраждала щеплення від сказу. На це дівчина відповіла, що миша прокусила шкіру до крові.

На припущення коментаторів в мережі, що це міг бути щур, постраждала підтвердила – вкусила саме миша – маленького розміру. Також вона зазначила, що поруч знаходилися діти, які також могли стати мішенню гризуна.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter