Генеральна Асамблея ООН обрала 13 червня 2018 року Україну до складу Економічної і Соціальної Ради ООН (ЕКОСОР) на період 2019-2021 рр. Членство України підтримали 176 держав. Про це інформує прес-центр МЗС України.

Читайте також: Парламентська Асамблея НАТО підтримує наміри України на вступ до Альянсу

"Членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації в Україні найкращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ. Плануємо також більш активно використовувати потенціал ООН для вирішення нагальних гуманітарних проблем," – заявив  Володимир Єльченко, постійний представник України при ООН, після процедури обрання.

Читайте також: У МЗС розповіли як боротися з "євробляхами"

2019 р. ЕКОСОР зосереджуватиме свою увагу на розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримці малого та середнього підприємництва, боротьбі зі зміною клімату.

Читайте також: Угорщина підняла бойову тривогу через український літак

До слова, ЕКОСОР – один із шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ у економічній і соціальній сферах. До її складу входять 54 держави-члени ООН. Востаннє Україна обиралася до її складу на період 2010-2012 рр.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter