Здійснення пропускних операцій митниками сусідньої держави суттєво сповільнилося.

Читайте також: Лоб в лоб: молодий волинянин загинув у моторошній аварії на трасі "Ковель-Ягодин", чоловіка вирізали з автомобіля (фото)

Про це повідомляє Волинь.ком.

Черги, які утворюються на українській стороні митного пункту пропуску "Ягодин-Дорогуськ", виникають через карантинні заходи та обмеження, які запровадили в Республіці Польща.

Станом на 15 вересня в чергах перебувають транспортні засоби, які вже оформлені службовцям митного пункту пропуску "Ягодин". Натомість суміжна сторона перейшла на режим вантажного пропускного коридору, що й спричиняє скупчення автомобілів на українській стороні, – повідомив речник Волинської митниці Держмитслужби Віталій Лопошук.

Крім того додаткова затримка в часі виникає через робочий графік служби фітосанітарного огляду Республіки Польща. А саме – це відомство працює у будні з 9:00 до 18:00. Відповідно транспорт, який потребує цього огляду, але прибуває на митницю ввечері в п’ятницю змушений чекати ранку понеділка. Що не сприяє зменшенню скупчень автомобілів.

"Митний пост "Ягодин" працює в штатному режимі. Наразі пропускна здатність вантажних транспортних засобів сягає понад 400 одиниць за добу. Затримок при оформленні автомобілів немає", – розповів Віталій Лопошук.

Посадові особи Волинської митниці працюють над введенням електронної черги вантажних автомобілів та створення буферної зони для транспорту, який чекає на в’їзд в Республіку Польща.

На митниці радять охочим перетнути кордон з Польщею по можливості не робити це зранку, адже саме в цей період доби випадає найбільше навантаження на пункти перетину кордону.

Читайте також: Обшуки на МП "Луцьк": викрили посадовців Поліської митниці на корупційній схемі на понад 100 мільйонів під час розмитнення авто (фото)

Також інформацію про розмір автомобільної черги на виїзд з України кожні три години публікують на сторінці Західного регіонального управління ДПСУ у Facebook.

Крім того рекомендують завантажити мобільний додаток "Камери кордону" (AppStore, PlayMarket), щоб відстежувати інформацію про завантаженість пунктів пропуску, як з української, так і з польської сторони. У цьому додатку вказані також контакти чергових з усіх пунктів пропуску, яким ви можете зателефонувати, щоб дізнатись оперативну інформацію про черги.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook