2 та 3 квітня 2020 року через проведення ремонтних робіт буде обмежено рух автотранспорту по вулиці  Рівненська (від вулиці Задворецька до вулиці Купріна).

Читайте також: Луцькі прикордонники затримали елітне авто, яке було у розшуку Інтерполу

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Зокрема, у четвер, 2 квітня, з 8:00 год. до, орієнтовно, 18:00 год. буде перекрита проїжджа частина вздовж парних будинків вулиці Рівненська (від Київського майдану до автозаводу), виїзд з вулиці Авторемонтна та прилеглих територій.  

У п’ятницю, 3 квітня, з 8:00 год. до, орієнтовно, 18:00 год. буде перекрита проїжджа частина вздовж непарних будинків вулиці Рівненська (від ЖК "Атлант" до приміщення податкової інспекції), виїзд з вулиці Задворецька та прилеглих територій. 

Читайте також: На Волині шахраї через інтернет продавали неіснуючі автомобілі

Рух автотранспорту в обох напрямках буде організовано на смугах, протилежних тим, де будуть проводитись ремонтні роботи. 

Просимо наперед спланувати час та маршрут руху Вашого автотранспорту.  Для довідки: ремонтні роботи здійснюються в рамках проєкту "Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма та Луцька", який співфінансується Європейським Союзом через Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook