На Світязі планують облаштувати сучасні відпочинкові зони.
Читайте також: На Волині керівник геокадастру віддав у приватні руки ділянки з покладами піску біля Світязя
Проєкти опублікували сторінці Шацького нацпарку у Facebook.
До адміністрації Шацького НПП звернувся інвестор з пропозицією будівництва та облаштування сучасних відпочинкових зон на території парку: зона відпочинку на акваторії озера Світязь для короткотермінового відпочинку відвідувачів та рекреаційного пункту (бази відпочинку) для довгострокового відпочинку відвідувачів.
Інвестиційний проєкт №1:
У відпочинковій зоні, безпосередньо на акваторії озера Світязь неподалік від берега, заплановано облаштувати 10 екологічних дерев’яних будиночків розміром 5х5 м з терасою, що будуть встановлені на дерев’яних сваях або ж геошурупах.
![](https://konkurent.ua/media/cache/38/db/38dbeeef7bf35dc0c8830d0be286e2d1.jpg)
Зона відпочинку буде знаходитися у Світязькому лісництві, квартал 43 виділ 9 навпроти берегової лінії озера Світязь від дитячого оздоровчого табору «Чайка» до військово-спортивної бази відпочинку працівників СБУ «Світязь» (квартал 43 виділ 13,14).
Читайте також: Стало відомо, як працюватимуть літні табори на Волині (відео)
![](https://konkurent.ua/media/cache/bd/d5/bdd55d256a8537d7bbc9798f27f2ca04.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/11/32/1132d34cdb6b3580dc685780577579d5.jpg)
Інвестиційний проєкт №2:
Облаштування рекреаційного пункту передбачає будівництво будинків коконоподібної форми із затишними номерами та зоною для відпочинку, а також благоустрій території поблизу. Він буде знаходитись у Мельниківському лісництві (кв. 35 вид. 2) у зоні стаціонарної рекреації на землях постійного користування Шацького НПП площею 0,9 га.
![](https://konkurent.ua/media/cache/cc/50/cc50183e5d656bcd94f4a8edf875f732.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/66/a4/66a45a01cdbc786ecd236cf034d05b4d.jpg)
![](https://konkurent.ua/media/cache/cb/a0/cba0bda28b1849c83e076e6a4fac3e4d.jpg)
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає