На Волині через спеку обмежили рух вантажного транспорту.

Читайте також: Україну накриє ще більшою спекою

Про це повідомили на сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області у фейсбуці.

На території Волинської області у четвер, 24 червня, станом на 10:00 стовпчики термометрів досягли поділки  +28 ºС і підіймаються вище. За інформацією синоптиків, така спекотна погода утримуватиметься найближчими днями.

Водіям та перевізникам нагадують, що в області та в цілому по Україні запроваджують обмеження руху автотранспортних засобів масою понад 24 т і навантаженням на вісь більш як 7 т за температури повітря вище +28 ºС.

Перечекати спекотну пору доби можна в місцях тимчасової стоянки транспортних засобів на майданчиках в смугах відведення доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу. 

Читайте також: Проспект Волі у Луцьку внесли у програму озеленення міста

Відшукати місце відстою вздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися гугл-мапою (у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на автошляху М-19 у с.Дубове місце стоянки тимчасово не функціонує).

«Закликаємо користувачів доріг та перевізників з розумінням та відповідальністю поставитись до сезонного обмеження руху, що запроваджене з метою запобігання утворенню деформацій і руйнувань автомобільних шляхів. 

Наголошуємо, що в області діють пункти габаритно-вагового контролю транспортних засобів, тож на порушників накладатимуться штрафні санкції.

Давайте разом дбати про збереження наших доріг від передчасних руйнувань!», – закликали дорожники.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook