Люди похилого віку, які охоче пускають в помешкання нібито представників соціальних чи інших служб, все частіше стають жертвами шахраїв. Повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.

Читайте також: У Луцьку шахраї, видаючи себе за комунальників, проникають в квартири

12 серпня жертвою зловмисників стала 92-річна лучанка. Назвавшись працівниками соціальної служби, спритники проникли у помешкання бабусі та, відволікши її увагу, заволоділи 21 тис. грн. І такі випадки, на жаль, непоодинокі, суми ж варіюються від тисячі до кількох десятків тисяч гривень.

Прокуратура області звертається до громадян із проханням бути уважними і обережними, пускаючи в оселі незнайомців, ким би вони не називалися – представниками сервісних, соціальних чи інших служб.

У разі візиту представників державних чи приватних установ або організацій – обов’язково, перед тим, як відчиняти їм свої двері, цікавтеся їхніми посвідченнями, телефонуйте в установу, перепитуйте про причини візитів і цікавтеся особою візитера, а також тим, чи насправді він представляє установу й має повноваження на проведення будь-яких дій.

Читайте також: Мешканку Володимир-Волинського району "кинули" на гроші

У разі, якщо залишаєте своїх родичів похилого віку на самоті – попереджайте їх про необхідність повідомляти вам про всі візити незнайомців телефоном. Окрім того, вживайте заходів, аби гроші зберігалися у недоступних для зловмисників місцях.
Лише ваша обачність і здоровий глузд є запорукою того, що ви чи ваші родичі не стануть жертвою шахраїв.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook