Прокуратура на Волині домоглася повернення громаді селища Благодатне незаконно проданого приміщення. Про це інформують на сайті установи.

Читайте також: На Волині працівник військового лісгоспу завдав державі збитків у понад мільйон гривень

Волинські прокурори відстояли в судах усіх інстанцій свою позицію щодо необхідності скасування рішення Благодатної селищної ради, визнання договору купівлі-продажу приміщення школи у селищі Благодатне одному з благодійних фондів області недійсним та повернення приміщення громаді.

Нагадаємо, ще у 2018 році за результатами опрацювання рішень селищної ради прокурори виявили порушення вимог чинного законодавства при проведенні приватизації комунального майна.

З'ясувалося, що всупереч вимогам законодавства про приватизацію, за відсутності затверджених переліків комунального майна, яке підлягає приватизації шляхом викупу, без проведення аукціону чи конкурсу (що дало би можливість громаді поповнити бюджет на більшу суму), благодійному фонду було реалізовано приміщення загальною площею понад 1600 кв. м.

Читайте також: Скандальній чиновниці Волинської ОДА повідомили про підозру: що їй "світить"

Справа за позовом Володимир-Волинської місцевої прокуратури переглядалася відтоді і в апеляційному порядку, і в касаційному, та була повернута на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

Наразі позов місцевої прокуратури про скасування незаконного рішення та визнання недійсним договору купівлі-продажу приміщення задоволено у повному обсязі.

Будівлю колишньої школи повернуто територіальній громаді селища Благодатне.

За принципової позиції прокурорів поновлено право жителів селища на володіння, користування та розпорядження нерухомим майном.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook