Володимир-Волинський міський суд повідомив, що у одного з працівників Володимир-Волинського міського суду лабораторно підтверджено діагноз COVID-19. Установа працюватиме в звичному режимі, проте громадян просять, по можливості, подавати документи в електронному форматі. Про це повідомляють на сайті Володимир-Волинського суду.

Читайте також: На Волині померли двоє дітей через затягування держзакупівель МОЗ

Чинне законодавство не передбачає призупинення роботи суду, а отже Володимир-Волинський міський суд Волинської області продовжує здійснювати судочинство, задля забезпечення доступу до правосуддя.

Разом з цим, з метою безпечного перебування у приміщенні суду,  на постійній основі проводиться прибирання дезінфекційними засобами всіх поверхонь.

Громадянам рекомендують подавати необхідні документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання, тощо)  засобами електронного та поштового зв’язку, або через особистий кабінет в системі "Електронний суд".

Також громадян, які є учасниками судових процесів просять утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності учасників сторін, а також утримуватися від відвідин суду, якщо у вас є ознаки будь-якого вірусного захворювання.

Читайте також: В Україні виявили уже понад 52 тисячі випадків COVID-19, за добу – 819

Учасників судових засідань та відвідувачів суду закликають з розумінням віднестись до вжиття вимушених протиепідемічних заходів задля запобігання поширення коронавірусу COVID-19.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook