Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства отримало сучасний комп’ютерний томограф, який дозволить забезпечити надання якісних медичних послуг пацієнтам закладу.

Читайте також: Волинь отримає всього два апарати ШВЛ за гроші із антиковідного фонду

Як розповіла директорка закладу Ірина Горавська, комп’ютерний томограф Philips буде встановлений у приміщенні дитячої лікарні, яке раніше орендувала приватна лабораторія. Він обслуговуватиме пацієнтів і дитячої лікарні, і перинатального центру, пише ІА Волинські новини.

Обстеження для пацієнтів медичного об’єднання захисту материнства і дитинства буде абсолютно безкоштовним. Також усі охочі зможуть продіагностуватися за допомогою томографа платно.

Аби належно встановити обладнання, яке, до слова, важить близько трьох тонн, у приміщенні ще мають провести відповідний капітальний ремонт, проєктно-кошторисна документація на який уже розробляється.

Заступниця керуючого справами, керівниця відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату Волинської обласної ради Мирослава Якимчук додала, що техніка була придбана за сприяння народного депутата від Луцька Ігоря Палиці.

Читайте також: "НСЗУ блокує підписання ковідних контрактів з лікарнями", – Ігор Палиця

Загалом за ковідні кошти, виділені з обласного бюджету, було придбано три комп’ютерних томографи, орієнтовною вартість близько 8,5 мільйона гривень кожен. Окрім дитячої лікарні, обладнання отримають інфекційна лікарня та тимчасовий госпіталь, облаштований у корпусі пологового будинку.

Усі томографи монтуватиме та обслуговуватиме одна юридична особа. Перед запуском техніки в експлуатацію томографи протестують, а медичний персонал навчать працювати з нею.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook