Слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди головному державному інспектору відділу митного оформлення № 4 митного поста "Володимир-Волинський" Волинської митниці ДФС. Про це інформує прокуратура Волині

Читайте також: На волинському кордоні затримали білоруса-контрабандиста (фото)

Слідство встановило, що митник систематично вимагав та одержував побори із волинянина, який займається перевезенням товарів та пасажирів через державний кордон України.

Упродовж червня-вересня 2019 року головний державний інспектор тричі одержував від цього громадянина неправомірну вигоду (усього – 4 тисячі гривень) за безперешкодне проходження митних формальностей.

Викрито митника 25 вересня 2019 року на його робочому місці. Грошові кошти, одержані ним від громадянина, вилучено під час обшуку.

Нині головному державному інспектору повідомлено про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди. Від посади він відсторонений.

Читайте також: Скандальний волинський митник Кривіцький хоче поновитись на посаді та вимагає грошову компенсацію (відео)

Зауважимо, що згідно із санкцією ч.3 ст. 368 КК України, за такий злочин передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook