Співробітники волинської поліції за процесуального керівництва прокуратури області викрили та припинили діяльність семи нелегальних автозаправних станцій у Луцьку, Ковелі, Нововолинську, а також у Луцькому та Іваничівському районах.

Читайте також: На АЗС переплутали пальне та пошкодили 17 машин Нацполіції

Слідчі поліції області у ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу встановили, що автозаправні станції діяли без належних дозвільних документів. Зокрема, у них відсутні дозволи на викиди забруднюючих речовин, проведення робіт із підвищеною небезпекою та ліцензії на продаж паливно-мастильних матеріалів. 

Учора поліцейські провели санкціоновані обшуків за місцем розташування нелегальних АЗС. Вилучили пально-мастильні матеріали, кошти, чорнові записи ведення незаконної господарської діяльності та обладнання автозаправних станцій. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене під час обшуків майно. 

 

 

 

Читайте також: У Луцьку на заправці раптово помер чоловік (фото)

Поліцейські проводять заходи, спрямовані на встановлення власників нелегальних АСЗ та всіх осіб причетних до організації цього незаконного бізнесу.

 

 

 

 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook