В період деклараційної кампанії волиняни подали 5368 річних податкових декларацій про доходи, отримані у 2018 році. Загальна сума задекларованого доходу сягає 746 мільйонів гривень, повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Читайте також: 3 мільярдера, більше 5 тисяч мільйонів, рекордсмени шоу-бізнесу: ДФС підбила підсумки декларування доходів за 2018 рік

Серед волинських декларантів – 43 мільйонери. Минулого року про мільйонні доходи відзвітувалося 44 волинянина.

Безумовним лідером за сумою визначених до сплати податків є волинянин -мільйонер, котрий сплатить 2,1 мільйона гривень ПДФО та 0,4 мільйона гривень військового збору.

Загалом декларанти – мільйонери наповнять бюджети 5 мільйонами гривень ПДФО та 0,8 мільйона гривень військового збору.

Читайте також: Ахметов, Порошенко, Коломойський: хто увійшов до Топ-100 найбагатших українців у 2019 році

"Відповідальність волинян в питанні декларування доходів заслуговує на найвищу оцінку. Не викликає сумнівів твердження, що саме завдяки своєчасно сплаченим податкам розвиваються країна і громади. Тож, добробут і розвиток починаються з кожного, хто чесно декларує доходи і сплачує податки. Такий крок – вияв справжнього патріотизму та найкращий внесок у незалежність та безпеку держави", – вважає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадаємо, що від волинських декларантів бюджети цього року отримають на 15 відсотків коштів більше. Очікується, що загалом за підсумками деклараційної кампанії до бюджетів буде сплачено майже 20 мільйонів гривень.

Більшість волинян-декларантів вже сплатили податкові зобов’язання. Зокрема, до бюджетів вже спрямовано 10,6 мільйона гривень ПДФО і 1,9 мільйона гривень військового збору.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook