Вже більше місяця Людмила Підвальна з Турбова Вінницької області чекає на повернення єдиного сина Андрія, який поїхав на заробітки до Ковеля та зник. Повідомляє 33kanal.

Читайте також: У рюкзаку зниклого на Волині вінничанина знайшли моторошну знахідку

Нагадаємо, що Андрій наприкінці червня поїхав у Ковель на роботу. За словами матері, до 5-го липня вона із сином часто спілкувалася телефоном.

"Він розповідав, що працює охоронцем, що все добре, ні на що не нарікав. Проживав також за місцем роботи. Мав їхати додому, в нас були гарні стосунки, тому про сімейний конфлікт й мови нема. Але вже із 6 липня син перестав виходити на зв’язок, – каже Людмила Підвальна. 

Жінка зазначає, що 15 липня написала заяву про зникнення сина у Липовецьке відділення поліції. А нещодавно дізналась, що у місцевій лікарні знайшли сумку мого сина.

"Там були якісь рентгенівські знімки. Волинські поліцейські пояснили, що Андрій відвідував лікаря через біль у шлунку, але коли я показала знімки своєму лікарю, то той розповів, що насправді на плівці чудово видно сліди від двох переломів ребер та гематоми. То тепер у мене тільки погані передчуття. Можливо, сина могли побити й десь закопали, щоб приховати сліди злочину! Я як на розбитому кораблі, надія з кожним днем згасає. Через великі проблеми зі здоров’ям сама поїхати до Ковеля не маю можливості, піднявся цукор на тлі стресу, чоловік – інвалід першої групи", - каже жінка.

Читайте також: Заробітчанина з Вінничини, що поїхав працювати на Волинь і зник, шукають через ДНК

У свою чергу, керівник Липовецького відділення поліції Павло Дармограй запевняє: за їхньою інформацією зниклий чоловік живий.
"Як тільки стало відомо про зникнення нашого земляка, співробітники карного розшуку організовано транспортом виїхали на Волинь. Очевидці їм розповіли, що він вирушив залізничним транспортом до Києва. Це також зафіксували камери. Тому наразі наші правоохоронці працюють у столиці й встановлюють місце знаходження громадянина. Це не так просто, бо особа без мобільного зв’язку. Щодо інформації з рентгензнімками, то це надумане. Сподіваємось, що найближчим часом людина знайдеться", – зазначає керівник поліції.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook