На Волині мешканці села облаштували місцеву зупинку в національному стилі.

Читайте також: У Луцьку запрацював новий фонтан (фото, відео)

У селі Пнівне Камінь-Каширського району мешканці реконструювали місцеву зупинку в національному стилі.

Голова Пнівненської сільської ради Сергій Ковальчук на своїй сторінці у Facebook подякував всім, хто попрацював на благо села.

"Від усієї Пнівненської громади хочу подякувати всім, хто долучився до ремонту і благоустрою автобусної зупинки в селі Пнівне: працівникам ДНЗ, сільської ради, МПО, школи та підприємцям і установам, які надали спонсорську допомогу. А на особливу вдячність заслуговують наші юні художники-учні випускних класів нашої школи: Любов Жалай, Оксана Пилипчук, Ангеліна Пугач, Настя Куценко, Аня Жалай, Ельдар Османов, які власноруч із звичайної зупинки створили окрасу села. Всім причетним до цієї хорошої справи бажаю міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх починаннях!!!", – пише він у дописі.

Читайте також: У Луцьку на зупинку громадського транспорту впало дерево (фото)

Розфарбована в українському стилі, зупинка відтепер стала справжньою "візитівкою" міста. Праворуч діти зобразили тризуб, обвитий жовто-блакитною стрічкою, калину та пшеничні колоски. Ліворуч намалювали традиційне українське село з шевченківською хатиною, соняхами та блакитним небом, а також – поетичні рядки тамтешнього поета Семена Дроздика про рідну місцину. На фасаді ж учні написали слова: "І пам’ятай, якій землі ти син! Країн багато, рідний край – один". Всередині зупинки зобразили карту України та Пнівненської сільської ради.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook