В рамках проекту Перлини Волині, що проводиться за підтримки Волинської обласної державної адміністрації Княгининівська Спілка учасників АТО (ГО "КнАТО", NGO "KnATO" Group) спільно з Національний природний парк Прип'ять-Стохід розпочали будівництво іще однієї реакраційної зони. Про це інформує один з ініціаторів заходу Юрій Хомич.

Читайте також: "Виглядає, як ненароджене дитя "чужого": Леся Нікітюк на Волині їла їжаків (відео)

Метою даного проекту є підвищення рівня туристичного потенціалу, формування позитивного іміджу краю, популяризація здорового способу життя серед населення та розвиток природно-заповідного фонду України.

Слід відзначити що до хорошої справи залучились атовці зі всієї області. А це Andrij Kvach (Ківерці), Віктор Лутков (Світязь), Артур Булат (Луцьк), Юрій Букія (Горохів), Андрій Парчук (Любешів).

Окремо хочемо подякувати керівнику Нааціонального парку Олександр Сащук та всім працівникам Любязького природоохоронього науково-дослідного відділеня за надану всесторонню допомогу. Без цих хлопців ми б і за тиждень би не справились.
Реакраційна зона знаходиться поряд з урочищем "Комариха" на водному маршруті Любязь-Сваловичі. Більш точну назву ви можете взнати у місцевих жителів, а зрозуміти чому місцеві так її назвали зможете коли пройдете цим маршрутом.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook