У Ковелі 27 квітня 2019 року, близько 22 години біля магазину "Козацькі забави", під час конфлікту чоловік вдарив кулаком незнайомця. Незважаючи на те, що останній впав на землю – нападник далі продовжува лупцювати руками і ногами, пише Район.Ковель

Читайте також: Били та ставили на коліна: на Волині компанія молодиків знущалась з дівчини

Потерпілому заподіяли тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, перелому основи черепа, забою головного мозку, мозкової коми другого ступеню. Чоловік помер у реанімаційному відділенні Ковельського МТМО в ніч на 3 травня.

У вбивстві обвинуватили уродженця села Битень Ковельського району. Чоловік неодружений, не працює та без постійного місця проживання. У 2014 році у Луцькому міському суді обвинувачуваного уже судили за грабіж, поєднаний з насильством. Він отримав чотири роки шість місяців позбавлення волі з іспитовим строком три роки.

Читайте також: Заступився за українку: в Італії жорстоко вбили молодого хлопця

Згідно з висновком стаціонарної судово-психіатричної експертизи, яку провели лікарі Львівської обласної державної клінічної психіатричної лікарні, під час злочину та на сьогодні обвинувачений страждає хронічним психічним захворюванням у формі параноїчної шизофренії, не може усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними. За своїм психічним станом він потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

За умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (цей злочин карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років), уродженця села Битень відправлять на примусове лікування до психіатричної лікарні із суворим наглядом.

Читайте також: На АЗС неподалік Луцька побили нацгвардійця

Процесуальні витрати в кримінальному провадженні за проведення судової імунологічної експертизи в сумі близько семи тисяч гривень суд постановив віднести на рахунок держави.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook