Податкова міліція Волині відкрила схему з незаконного ввезення та реалізації автомобільних запчастин відомих світових брендів.

Читайте також: Волинянин віз контрабанду одягу через "Ягодин" (фото)

Про це інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках операцій "Рубіж", "Мережа"та розслідування кримінального провадження за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення віл сплати податків) встановлено осіб, які організували схему незаконного ввезення на митну територію України високовартісних автомобільних запчастин шляхом подрібнення партій товарів та з приховування від митного контролю.

Надалі незаконно ввезенні товари реалізовувались на території України через мережу Інтернет за готівкові кошти, з використанням можливостей поштово-експедиторських служб. При цьому, з метою ухилення від сплати податків, місцевими "бізнесменами" не відображались реальні обсяги реалізації товарів. 

З метою ліквідації такої незаконної схеми, податковою міліцією Волині проведено огляди за адресами офісних та складських приміщень діяльності Інтернет-магазинів.

Читайте також: На Волині вилучили цигарок на більше як на півмільйона гривень

В результаті  виявлено та вилучено понад 8000 одиниць автомобільних запчастин відомих світових брендів (автомобільні фільтри, радіатори, частини ходових, підвісок, кузовів та інше), орієнтовною вартістю більше 2 мільйонів гривень.

Крім того, вилучено комп’ютерну техніку, чорнові записи, банківські картки та іноземні документи, що підтверджують використання схеми мінімізації митних платежів в частині їх ввезення,  шляхом подрібнення партій, а також документи, які вказують на факти реалізації таких запчастин за необліковану готівку.

На даний час вирішується питання про накладення арешту, проведення огляду вилучених ТМЦ та призначення відповідних експертиз. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook