На митному посту "Ягодин" Волинської митниці Держмитслужби при огляді автомобіля з гуманітарною допомогою виявили незадекларований товар на суму понад пів мільйона гривень.

Читайте також: На Волині із пострілами затримували двох контрабандистів (відео)

Про це йдеться на сторінці Волинської митниці.

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста "Ягодин" Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль "Вольво" під керуванням громадянина України.

До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються товари в якості гуманітарної допомоги.

В результаті повного митного огляду зазначеного транспортного засобу, виявлено незадекларований товар, загальною вартістю 561 тис. гривень.

Читайте також: На трасі "Київ-Ковель-Ягодин" затримали чоловіка, який намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона (відео)

Таким чином, директор фірми відправника, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх кількості.

Працівниками Волинської митниці Держмитслужби складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучено до рішення суду.

 

 

 

 

 

 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook