Із 27 жовтня по 6 листопада Волинська філія Суспільного  вдруге змінює режим роботи через підтверджені випадки захворювання на коронавірус у колег. Працівники із COVID-19 перебувають на самоізоляції, як і всі члени команди, хто з ними контактував, йдеться на офіційній сторінці телеканалу.

Читайте також: "Поклали у мішок і зарили, як собаку": після похорону лучанина родичі отримали його негативний ПЛР-тест

Переважна більшість телевізійної команди філії перейшла на дистанційний режим роботи. В ефір не виходитимуть телевізійні випуски новин та вечірня інформаційно-аналітична передача "Сьогодні.Головне". Дистанційно працюватиме і діджитал-підрозділ мовника.

Керівництво філії робить все можливе, аби не розширювати коло контактних осіб: працівники розділені на групи для роботи по змінах, приміщення продезинфіковані, посилений масковий режим, колег з ознаками ГРВІ до роботи не допускають. Раніше були закуплені і встановлені кварцові лампи і систематично проводиться кварцування приміщень.

Читайте також: Повідомили, скільки осіб перебуває на кисневій терапії у медзакладах Волині

"У передвиборчий період філію відвідало багато гостей телерадіоефірів, і пропри проведений температурний скринінг на вході, ймовірно з нашими працівниками контактували інфіковані люди. За кожним з наших приміщень закріплені відповідальні особи, які контролюють стан колег, проводять температурний скринінг і ведуть спеціальні журнали обліку. Адміністрація докладає  всіх зусиль для нерозповсюдження вірусу. Ретельно стежимо за станом здоров’я працівників і з найменшими ознаками застуди – скеровуємо до сімейного лікаря", – розповіла менеджерка Волинської філії Суспільного Людмила Гетманчук.

Команда Суспільного Волині інформуватиме про важливі події, що відбуваються в області через спеціальний телевізійний новинний рухомий рядок, в ефірі UA: Українське радіо Луцьк, на діджитал-платформах – сайті vo.suspilne.media та сторінках у соцмережах

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook