20 листопада, в пункті пропуску "Ягодин" іноземець намагався дати хабара прикордоннику.  

Читайте також: На "Ягодині" затримали вантажівку з контрабандою на понад 2, 5 мільйона (фото)

Громадянин Литви, який слідував в Україну, сподівався, що 15 євро та 100 гривень допоможуть йому уникнути карантину та не встановлювати мобільний додаток системи "Вдома". Інформує пресслужба Луцького прикордонного загону.

Військовослужбовець, засвідчивши нульову толерантність до корупції, на протизаконну пропозицію відповів категоричною відмовою. А про виявлення можливих ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 статті 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі" прикордонники проінформували співробітників поліції.

Читайте також: На "Ягодині" у водія вилучили колекцію монет та банкнот

Нагадуємо, що згідно з постановою Уряду самоізоляції підлягають особи, що перетинають державний кордон та прибули з держави або є громадянами (підданими) держав зі значним поширенням COVID-19. Вони зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи "Вдома".

Аби не проходити обсервацію/самоізоляцію, тим хто прибуває з "червоної зони" необхідно не більше, ніж за 48 годин до перетинання кордону отримати негативний результат тесту на COVID-19.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook