Митники "Ягодина" зупинили вивезення "лівого" лісу в Люксембург.

Читайте також: Волинська лісова мафія: при Кватирку область стала негласним центром "чорного" промислу (відео)

Про це повідомляється на сторінці "Волинська митниця Держмитслужби" у соцмережі Facebook.

Прямуючи з України, в зону митного контролю митного поста "Ягодин" Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України.

До митного контролю подали товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються "свіжорозпиляні лісоматеріали 4-го сорту".

В результаті повного митного огляду вищевказаного товару із залученням спеціаліста ресурсів лісу НЛТУ України, встановлено, що зазначений в товаросупровідних документах товар не відповідає характеристикам наявній експортованій сировині.

Таким чином, громадянин України, через водія фірми-перевізника, під час переміщення товару "свіжорозпиляні лісоматеріали" загальною вартістю 5779,20 євро через м/п "Ягодин" Волинської митниці Держмитслужби, подав до митного контролю документи, що містить неправдиві відомості щодо найменування товарів, чим вчинив дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 статті 483 Митного кодексу України.

Санкція даної статті за такі дії передбачає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

Читайте також: На Волині незаконно вирубали дерева, завдано збитків на 6 мільйонів

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook