Угода про асоціацію з ЄС – це єдино правильний шлях для України, але будь-які угоди повинні бути корисними для держави.

Читайте також: Про ліси, законопроєкти і місцеві вибори – велике інтерв'ю Ігоря Палиці (наживо)

На цьому під час ефіру на каналі skrypin.ua 15 липня наголосив народний депутат від Луцька, лідер партії "За майбутнє" Ігор Палиця, передає ІА "Волинські новини".

За чинними умовами торгівлі діє обмеження на поставку 36 українських товарів до країн ЄС, і тільки на 3 товари, які поставляють до нас. Тому, на думку нардепа, необхідно переглянути економічну частину угоди, щоб захистити економіку та вітчизняного виробника.

"Імпорт товарів із країн ЄС до України у 2019 році – 24 мільярди. А експорт товарів з України до країн Європи – 20 мільярдів. Експорт зріс на 59%, імпорт – на 63%. Тобто є валютний дисбаланс не в нашу користь – 4%... Тобто вже тут ми бачимо, що мінус 4 мільярди не в нашу користь з моменту асоціації з ЄС", – зауважив Ігор Палиця й додав, що для цілісного розуміння ситуації варто поцікавитися, на скільки впала експортна потужність України за останні п’ять років.

"Я не кажу, що це погано. Угода про асоціацію з ЄС правильна. В нас іншого шляху не було – тільки ЄС. Але ми повинні стояти на захисті своєї економіки. І коли підписуємо якісь угоди, то не повинні їх підписувати, аби підписати. Якщо 36 товарів є проти нас, то і з нашої сторони має бути хоча б половина. Я все розумію, що ми не такі круті, як ЄС, але хоча б половина. Треба думати про своїх виробників... 3 і 36 – це несправедливо. Над цим треба працювати – зменшувати квоти з їхньої сторони і збільшувати з нашої, знаходити паритет", – підсумував Ігор Палиця.

Читайте також: "Вони ставили експерименти над українцями", – волинський нардеп висловився про медреформу Супрун (відео)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook