Народний депутат України Микола Галушко звернувся до президента Володимира Зеленського з публічною заявою про вихід із політичної партії "Слуга народу". Причиною такого рішення політик назвав "продаж" партією місць у своєму списку на місцевих виборах. Відеозвернення Галушка з'явилося у нього на офіційній сторінці ввечері у суботу, 26 вересня 2020 року, пише zaxid.net.

Читайте також: Нардеп попросив своєму помічнику підвищити зарплату вчетверо та премії по 20 тисяч, – розслідування

"Володимире Олександровичу (Зеленський – ред.), в 2019 році я разом з вами йшов на вибори. Після обрання вас президентом я йшов разом із вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною команда однодумців, яка працювала за ідею, за зміну ставлення влади до людей. Минуло два роки, але, на жаль, нічого не змінилося", – сказав нардеп.

Він додав, що при недавньому розподілі на райони, "виключно з політичним підходом, кулуарна політична гра керівництва "Слуги народу" ледь не знищила мій рідний Броварський район".

Читайте також: "Кумівства не буде": як "слуги народу" набрали собі в помічники своїх родичів (відео)

"А зараз на місцевих виборах всі місця в списках від партії "Слуга народу" були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії "Слуга народу" у моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола Леонідович, офіційно заявляю про вихід з партії "Слуга народу", – наголосив він.

Галушко у 2019 році виграв вибори депутата Верховної Ради у 97-му окрузі (центр – Бровари Київської області). Є членом парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності. За парламентську каденцію Галушко жодного разу не виступив ні із трибуни, ні з місця.

Доповнено 13:30. У "Слузі народу" почали перевірку після заяви нардепа про торгівлю місцями на окрузі у Київській області

У партії "Слуга народу" заявили, що вивчають інформацію, нібито всі місця в списку цієї політсили в окрузі №97 у Київській області були продані, про що в своєму відеозверненні заявив народний депутат від однойменної фракції Микола Галушко.

"Це дуже серйозні звинувачення, оскільки «договорняки» і торгівля місцями в списках суперечать моральним засадам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки", – йдеться в офіційній заяві партії у фейсбуці 27 вересня.

Читайте також: "Слуги народу" помістили поверх ікони Пресвятої Богородиці свій логотип та пофарбували її у зелений колір (фото)

У політсилі також заявили про перевірку даних, які навів керівник Київської обласної організації партії "Слуга народу" Олександр Дубінський. За його даними, Галушко зустрічався з політичними опонентами «Слуги народу» в окрузі №97 і нібито мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори.

"Керівництво партії "Слуга народу" довіряє партійним командам в регіонах. Тому все, що можна вирішити в місцевій партійному осередку, вирішується там. У той же час вищі керівні органи та особи мають достатньо інструментів впливу на керівництво осередків – і вони ними неодмінно скористаються, якщо факти «продажу місць" підтвердяться", – вказано в заяві.

Щодо намірів Галушка вийти з партії "Слуга народу" в політсилі зазначили: коли від нього надійде офіційна письмова заява про це, керівні органи партії розглянуть її. Про вихід Галушка з фракції "Слуга народу" у парламенті не йдеться, вказано в заяві.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook