Призначенням інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського на 20 травня частина народних депутатів вирішила "насолити українського народу", який чекає якнайшвидшого вступу на посаду нового президента, а також створила проблеми для прибуття закордонних гостей і міжнародних делегацій, вважає радник В.Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков.

Читайте також: Партія "Слуга народу" – 39,9%: свіжі рейтинги партій до виборів у ВР

"Частина народних депутатів вирішили піти будь-яким шляхом, аби лише не підтримати пропозиції президента країни (В.Зеленського - ред.) і тих громадян України, які його підтримали на виборах", – сказав він агентству Інтерфакс-Україна, коментуючи рішення парламенту щодо призначення дати інавгурації новообраного президента на 20 травня.

Разумков зазначив, що парламент також створив величезний дискомфорт для мешканців Києва, призначивши інавгурацію не на вихідний день, а на перший день робочого тижня.

Читайте також: "Вірогідність розпуску Верховної Ради – 90%", – представник Уряду в парламенті

Крім того, за його словами, якщо говорити про запрошення міжнародних делегацій, то їм було б набагато зручніше підлаштуватися під вихідний день і скорегувати свої графіки.

Радник президента Зеленського висловив думку, що таким рішенням частина народних депутатів шкодить іміджу України.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook