Українська ведуча Сніжана Єгорова, яка потрапила в скандал зі своїми антиукраїнськими висловлюваннями, знову вирішила висловитися на тему російської та української мови.

Читайте також: Скандальна Єгорова назвала Майдан "корпоративчиком на всю країну" (відео)

В ефірі телеканалу Zik Єгорова повідомила, що письменниця Лариса Ніцой і політичний діяч Ірина Фаріон українською мовою висловлюються дуже негарно про інших людей, пише РБК-Україна.

"Мова має бути мовою любові. Якщо ти любиш землю і хочеш віддати щось, то неважливо на якій мові ти це говориш. Люди відчувають поштовх", – сказала Єгорова.

За словами Єгорової, жінки начебто Ніцой і Фаріон отримали все, завдяки сусідній державі. Мовляв, там вони отримали вищу освіту абсолютно безкоштовно і читали Пушкіна і Єсеніна.

Сніжана вважає, що українці не повинні слухати Ніцой і Фаріон.

"За ними не підуть здорові люди, психологічно-стабільні люди. Вони не за мову, вони проти неї. Зараз російську мову намагаються закидати камінням, а я захищаю право людини бути собою", – сказала ведуча.

Читайте також: "У наметах робили aбopти жінкам, які обслуговували протестувальників": скандальна телеведуча шокувала заявою про Майдан (відео)

За її словами, "ми люди, а не собаки і нас не мають права дресирувати".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook