Дівчина 22-річного військовослужбовця із села Лище Луцького району Миколи Сорочука, який загинув на Донбасі від кулі снайпера, написала щемливий пост у Facebook про свого коханого.

Читайте також: У Луцьку прощаються із убитим кулею снайпера Миколою Сорочуком (фото)

Кохана Миколи Сорочука, парамедик батальйону "Госпітальєри" Ярина Чорногуз чуттєво згадує про свого загиблого хлопця. 

"Двадцять другого січня 2020 року, за іронією – у День Соборності, моє життя поділилося на до і після. Про Миколу, "Красного", я писатиму багато. Ця людина, його доля, його вибір, його родина втілює все те, що в нас намагаються знищити. Все те, заради чого я сама пішла на цю війну і чому вирішила про неї писати. У ньому було все те, що я хочу оборонити в людині.

Зараз сиджу в домі, поруч із його мамою, сестрою та її чоловіком, в його одязі. Думаю. Усі чоловіки, з ким мені доля посилала якісь стосунки та любов, є чудовими людьми, вдячна за кожного. Але ось цей, тільки цей, був мій...", – пише дівчина.

Та продовжує: "Про що я говорю зрозуміють тільки ті, хто нас бачив разом. Великою мірою це через те, що ми обоє обрали шлях бути живою стіною зараз, у цій війні, яка йде зараз, від якої всі "втомилися". Через наші єдні цінності, погляди на світ і життя. Щось було в тому святе. Може, тому, що ми познайомилися, коли йшли одне одному назустріч в окопах, будучи по груди в нашій землі, яку він обороняв і оборонив своєю кров'ю. З ним я відчувала себе цілісною і сильною, як ніколи раніше не відчувала", – пише парамедик.

Читайте також: "З великими сірими очима, і з щирою посмішкою на вустах": вчителі поділилися спогадами про вбитого на Донбасі волинянина

Ярина зазначає, що у неї залишилося багато Миколиних світлин, зроблених на дзеркалку, та одне відео, де він чистить АГС.

"Інше, яке записував він, де ми разом рубаємо дрова і він це смішно коментує в своїй трикстерській манері, але його не викладатиму, щоб не світити позиції.

Я ділитимуся цими фото. Вони зберігають цей його особливий погляд очей. Я дуже горда тим, що цей погляд адресований мені. Нас з'єднала і роз'єднала ця війна так само шалено, як ми з ним дивилися одне на одного. Зроблю все, щоби пам'ять про нього тривала, поки я жива", – ділиться дівчина. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook