У Володимирі−Волинському озброєний солдат утік із військової частини. 

Читайте також: На Волині військовослужбовець зі зброєю втік з частини (фото)

Коли військовослужбовці прийшли міняти його з варти, на місці нікого не знайшли, − повідомляє ТСН.

Втікаючи напередодні ввечері, 18−річний військовослужбовець захопив автомат і набоїСкільки саме набоїв, у поліції не кажуть. Відомо, що зазвичай у наряд видають повний комплект − 60 патронів. Аби відшукати озброєного солдата, оголосили план перехоплення "Сирена". З ночі патрулі чергують на всіх виїздах з міста.

Його зникнення помітили напередодні ввечері, коли військовослужбовці прийшли міняти його з варти, на місці нікого не знайшли. Шукати 18−річного дезертира взялись і військові, і поліція. 

Родом юнак з Миколаївщини з багатодітної родини. В армію його призвали у листопаді, а в цю частину перевели три місяці тому. Його керівники існування дідівщини заперечують.

"Артем врівноважений, спокійний хлопець. Якщо людина чимось збентежена, вона емоційно проявляє себе, але Артем таким не був", − каже начальник прес−служби 14 ОМБР Надія Замрига.

Родина Артема про його зникнення дізналася від військових. Запевняють, що жодних конфліктів з сім'єю у нього не було. Поліція опрацьовує усі версії зникнення солдата, зокрема, й конфлікт з коханою дівчиною. Про те, чи може бути втікач небезпечним, у частині говорять обережно. "Я не можу про це судити. Але ви розумієте, що будь−яка людина з вогнепальною зброю апріорі є небезпечною", − каже прес−офіцер 14 ОМБР Катерина Литвинчук.

За самовільне залишення військової частини зі зброєю солдатові загрожує до десяти років за ґратами. Якщо він сам з'явиться до правоохоронців − це стане пом'якшувальною обставиною. Відповідальність загрожує не лише дезертиру, а й тим хто допустив його зникнення. Як саме хлопець зміг залишити частину, зараз з'ясовує поліція.

Читайте також: Лобове зіткнення на Волині: один загиблий, семеро травмованих (фото)

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook