Вчені з відділу урології Каліфорнійського університету в Ірвайні з'ясували, які продукти треба вживати для гарного сексу і підвищення лібідо.

Читайте також: Що чоловіки хочуть почути після сексу: ТОП-5 фраз (18+)

Вони вивчили стан здоров'я 271 чоловіків, які з липня 2018 року по травень 2019 зверталися в клініку зі скаргами на збої в статевій сфері, пише Рамблер.

Експерти розпитали їх про дієту і спосіб життя. 65% людей описали свій раціон як "звичайний", інша частина дотримувалася дієт. Пацієнти вживали продукти, що не пройшли переробку, уникали консервів і напівфабрикатів. 28% регулярно практикували переривчасте голодування.

Вчені помітили, що прихильники здорового харчування рідше скаржаться на проблеми з ерекцією. Автори дослідження додали, що органічна дієта покращує самопочуття і забезпечує приплив енергії – це значно підвищує лібідо.

Крім того, переривчасте голодування нормалізує глікемічний індекс і покращує метаболізм, що, в свою чергу, веде до зростання рівня тестостерону.

Раніше та ж група експертів досліджувала зв'язок жіночого лібідо з харчуванням. Вони помітили, що західний раціон не можна вважати здоровим. У ньому багато смаженого, поганих жирів і продуктів, оброблених промисловим способом. Зовсім іншу думку вчені висловлюють про середземноморську дієту, де багато овочів, риби, цільного зерна. Крім того, фахівці помітили позитивний вплив на лібідо кетогенної дієти, особливо в своїй максимальній фазі.

Читайте також: Секс в автомобілі: топ-6 хитрощів для максимального задоволення

Інше дослідження, в якому взяли участь іранські, канадські і албанські чоловіки, показало, що на чоловіче статеве життя благотворно впливають фрукти і овочі. Ефективні горіхи і продукти з високим вмістом клітковини. Автори наукової доповіді говорять, що представники сильної статі племен Амазонки рідко страждають порушеннями ерекції і еякуляції. У їх меню річкова риба, бразильські горіхи, фрукти та овочі.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook