Не варто відмовляти партнеру в близькості, якщо ви самі цього хочете, але не можете подолати сором'язливість.

Читайте також: Топ-5 порад, як зміцнити стосунки під час карантину

Експерти WomanHit дали кілька порад щодо підготовки, які знімуть зайву скутість і допоможуть вам розкритися.

Сонячний "поцілунок"

Доглянута шкіра – обов'язковий пункт у підготовці до ідеальної ночі. Навіть якщо за вікном не спостерігається сонця, легкий загар можна отримати й іншими способами. Більшість чоловіків обожнюють злегка засмаглу шкіру, а все тому, що засмага візуально робить нас стрункішою і більш підтягнутою.

Пілінг – маст-хев

Якщо ви з якихось причин проти засмаги, це не означає, що пункт з турботою про шкіру потрібно пропускати. У будь-якому випадку ваше тіло повинне бути гладким, без загрубілих стоп, а отже, вам на допомогу прийде звичайний пілінг, але робити його частіше від трьох разів на тиждень не рекомендується.

Увага до всіх частин тіла

Зона бікіні у процесі підготовки до ночі з коханим партнером вимагає підвищеної уваги з вашого боку. Занадто велика площа оволосіння, як і повна відсутність волосся, швидше викличуть здивування чоловіка, аніж потяг.

Читайте також: Яскравий секс: дали поради для урізноманітнення відчуттів

Підбираємо білизну

Тут діє одне з головних правил – приховуємо недоліки й підкреслюємо принади. Не беріть білизну на розмір меншу в надії візуально приховати сантиметри – ви зробите ще гірше. Щоб почуватися справжньою королевою, орієнтуйтеся на власні відчуття – білизна повинна тішити ваше око, добре сидіти й надавати впевненості, а не додавати хвилювання з розряду "хоч би не розійшлися шви".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook