Коронавірус в Україні виявили вже у більш ніж 1,4 тисячі осіб, 45 з них − померли. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, які шляхи передачі COVID−19 є найбільш небезпечними.

Читайте також: З інфекційної лікарні втекли двоє хворих на COVID-19

За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, головним шляхом передачі коронавіруса в Україні є краплинний. Це передача збудника хвороби SARS−CoV−2 безпосередньо від людини до людини, а також контакт із забрудненими поверхнями, пише Styler.

Про це заступник міністра охорони здоров'я розповів під час брифінгу у вівторок, 7 квітня.

"Ми зараз працюємо над визнаним і самим небезпечним шляхом передачі. Це крапельний шлях від людини до людини, а також контактним шляхом передачі, коли людина, контактуючи із забрудненими поверхнями, доторкається до слизових оболонок носа, очей, рота і може перенести збудника коронавірусної хвороби", − пояснив він.

У МОЗ нагадали, що умовами карантину нехтувати не можна, адже чисті руки і соціальна дистанція − це запорука успішної боротьби з коронавірусом.

Читайте також: "Нова пандемія вже близько": вчені попереджають людство про наближення інших смертельних вірусів

Крім того, Віктор Ляшко прокоментував інформацію про можливі шляхи передачі коронавіруса від тварини до людини. Він сказав, що такі дані не підтверджені науково.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook