Оля Полякова раніше звинуватила відомого продюсера Костянтина Меладзе в сексуальних домаганнях, а зараз вона зізналася, чому довгий час мовчала. Справа в тому, що ще в школі до неї приставли вчитель фізкультури.

Читайте також: З'явились нові деталі роману Тіни Кароль і Дана Балана

Про це вона розповіла під час спілкування в прямому ефірі з психологом і гендерним експертом Наталією Пашко і опублікувала запис в Instagram, пише РБК.

Полякова зазначила, що ситуації з домаганнями трапляються в житті кожної жінки.

«Помацав учитель фізкультури. І думаєш: «він помацав або це мені здалося? Напевно, здалося». Потім на наступному уроці він знову підсаджує тебе вгору, за жопку бере і якось пальчиком лізе тобі кудись. І ти знову думаєш: «Ні, не може цього бути, ну не може ж такого бути, це ж дорослий», – розповіла артистка.

Співачка зізналася, що після того, що сталося вона попросила у матері, яка працювала лікарем, зробити їй довідку про звільнення від уроків фізкультури.

Читайте також: Секс утрьох: учасниця відомого шоу зробила несподіване відверте зізнання

«І я просто рік не ходила на фізкультуру. І нікому не сказала про це, навіть мамі», – резюмувала Полякова.

Про домагання Меладзе Полякова мовчала 15 років. Вперше вона розповіла про це в інтерв'ю Дмитру Гордону. Тоді цей епізод ніхто не помітив, про харрасмент ніхто не написав. Співачка вважає, що і зараз її не слухають і не підтримують навіть ті, хто теж був у подібній ситуації.

Нагадаємо, що першою про домагання Меладзе заговорила Ані Лорак. А Оля Полякова її одразу після зізнання підтримала.