За народного депутата України "За життя" Ярослава Дубневича внесли заставу в сумі 100 млн гривень, однак його все одно етапували в СІЗО.

Читайте також: Дубневич оскаржив рішення суду про заставу у 100 мільйонів гривень

Вся сума була внесена ще до оголошення рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, пише "Українська правда".

"Серйозний злочин скоїли співробітники НАБУ. Тому що, коли в суді їм показали платіжки про внесену заставу, вони взяли людину і повезли в СІЗО. У рішенні суду немає жодного пункту про те, що співробітникам НАБУ дозволено етапувати Дубневича. Також в рішенні немає ні слова про Лук'янівське СІЗО", – заявив адвокат Дубневича, Олексій Шевчук.

За його словами, хтось з влади нібито дав вказівку терміново затримати Дубневича "за повної відсутності ризиків".

Шевчук також повідомив, що заставу вносили кілька осіб, при цьому внесена сума на 10 млн перевищила ту, яку встановила Апеляційна палата ВАКС.

Читайте також: Вищий Антикорупційний суд відпустив Ярослава Дубневича

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Дубневича 31 жовтня. Йому приписують тиск на керівництво "Укрзалізниці", що призвело до збитків у сумі понад 93 млн грн.

При цьому 29 жовтня до його брата, колишнього нардепа Богдану Дубневича також прийшла з обшуком САП.

Раніше "Укрзалізниця" передала правоохоронцям матеріали про мільйонні збитки при закупівлі анкерів (елемент рейкового кріплення) через фірми братів Дубневичів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook