У четвер, 12 вересня, на мосту біля міста Щастя вже всьоме відбулась передача засуджених громадян України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації частини Луганської області.

Читайте також: Звільнені з полону РФ українці отримають по 100 тисяч гривень

На своїй сторінці у Facebook українська омбудсвумен Людмила Денісова повідомила, що під час передачі від представників так званої "ЛНР" українська сторона отримала 54 особи. Серед них наймолодшому – 26 роки, а найстаршому – 61 рік. Ці засуджені проживали на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей та Києві.

Денісова також зазначила, що відразу після проходження усіх необхідних процедур одну особу буде звільнено, у зв’язку із закінченням строку відбування покарання.

Серед іншого, українська сторона отримала 10 кримінальних справ, за якими засуджені особи тепер зможуть звернутися до судових органів в порядку апеляції або касації.

Зазначимо, що від грудня 2018 року до сьогодні з окупованої частини Луганської області було отримано 373 засуджених громадянина України, а з Донецької – 13, з них 105 осіб – звільнено.

Читайте також: Російські спецназівці, яких обміняли на Савченко, вже мертві – ЗМІ

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook