Акторка Студії "Квартал 95" Олена Кравець, яка нещодавно зізналася, чи збирається вона у політику слідом за Зеленським, вперше показала обличчя своїх двійнят.

Читайте також: Олена Кравець з "Кварталу 95" вразила фоловерів відвертим фото

Ще у серпні 2016 року зірка народила двійнят Катю та Ваню, але вона не наважувалася показати своїх малюків.

Під час інтерв’ю Жені Жигаліній для youtube-каналу "Женін журнал" Олена Кравець вперше публічно показала своїх дітей.

Також під час інтерв’ю зірка зізналася, чим її діти відрізняються між собою.

"Вони дуже відрізняються, наче з різних планет — такий собі інь і янь. Наприклад, Катя у нас філософ, такий собі вчений, вона трохи космічна дівчинка. Ваня теж в нас дуже чуттєвий хлопець, але він живчик. Вони добре доповнюють один одного. Чесно кажучи, я собі такими їх і уявляла, коли була вагітна. Вони добре підтримують один одного. Наприклад, якщо Каті погано, Ваня завжди пожаліє і погладить. У них дуже тісний зв’язок на певному тонкому енергетичному рівні", – зізнається акторка.

 

Читайте також: Тіна Кароль знову вразила відвертою сукнею (фото)

В інтерв’ю зірка відверто розповіла, чи карає своїх дітей.

"Ні, ніколи не було. Я намагаюся спілкуватися з ними як з улюбленими людьми. Я не зовсім розумію, чому потрібно вибудовувати з дітьми стосунки з позиції домінування у силу того, що ти вище, старше і більше прожив років. Я зазвичай кажу, що мені дуже не подобається, або мені не приємно, або я не хочу робити те, що ти просиш. Я намагаюся їх максимально зрозуміти", – зізнається Олена.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook