Зірка студії "Квартал 95" та актриса проєкту "Жіночий Квартал" Олена Кравець в середу, 1 січня, відзначає свій день народження.

Читайте також: Популярний український співак Олег Винник терміново виїжджає з України

Так, їй виповнюється 43 роки, пише "Обозреватель".

Олена Кравець народилася 1 січня 1977 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Перший досвід виступу перед публікою отримала в 14 років – вона взяла участь в конкурсі пародій на відомих співаків. Олена тоді заспівала під фонограму Валерії, артистично копіюючи її рухи, жести та артикуляцію.

У старших класах Кравець загорілася мрією стати актрисою, але все ж вступила до криворізької філії Київського інституту народного господарства, де отримала спеціальність фінансиста-економіста. Незабаром вона почала грати в команді КВК – спочатку за інший виш, оскільки в їхньому інституті не було своєї команди. А потім, коли до них вступив Володимир Зеленський, вона перейшла в його команду.

В 1998 році Кравець стала частиною команди "Квартал 95". Вона працювала адміністративним директором колективу, а також виступала на сцені як актриса. Правда, Кравець не їздила на гастролі, тому що мала бути присутньою в офісі. Вона брала участь тільки в зйомках "Вечірнього кварталу".

Зазначимо, що за всю свою гумористичну кар’єру Олена пародіювала багатьох відомих політиків та акторів (перш за все українських) – Юлію Тимошенко, Олену Малишеву, Надію Савченко, Наталію Королевську, Олега Винника, Уляну Супрун та інших.

З 2007 року Кравець почала зніматися в кіно, дебютувавши в ролі королеви в новорічному мюзиклі "Дуже новорічне кіно, або Ніч у музеї". Далі зіграла в стрічках "Чудо", "Як козаки…". А з 6 жовтня 2018 року стала ще й учасницею "Жіночого Кварталу".

До слова, Олена Кравець з 2002 року заміжня за учасником студії "Квартал 95" Сергієм Кравцем. У них народилося в шлюбі троє дітей: 16-річна донька Маша, а також двійнята Ваня і Катя, яким виповнилося 3 роки.

Олена Кравець з чоловіком та дітьми

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook